Dezynfekcja

Starannie dezynfekujemy pomieszczenia i urządzenia, działając bezpieczną parą wodną, wspomaganą właściwie dobraną chemią. Oferujemy również wysoko skuteczne ozonowanie. Dezynfekcja polega na usunięciu wszelkich groźnych bakterii, znajdujących się na powierzchni ścian, wyposażenia oraz sprzętów, znajdujących się biurach i mieszkaniach. W swojej pracy wykorzystujemy urządzenia do dezynfekcji parą wodną, z dodatkiem właściwie dobranej chemii. Dzięki temu, możliwa jest dokładna dezynfekcja każdego zakamarka w pomieszczeniu. Para wodna dociera do najtrudniej położonych miejsc, które bardzo często nie były czyszczone od miesięcy, a czasami i lat. Usługę tę polecamy szczególnie tam, gdzie zachowanie czystości i sterylności jest codziennym wymogiem – lokale gastronomiczne, hotele, łaźnie, baseny, szpitale i inne.

Ozonowanie – czynność polegająca na na eliminowaniu zapachów i usuwaniu bakterii i grzybów, znajdujących się w powietrzu. Ozonowanie jest metodą bezpieczną dla ludzi, dlatego może być stosowana zarówno w mieszkaniach, biurach i samochodach. Regularnie wykonywane ozonowanie jest szczególnie polecane tam, gdzie przebywają alergicy. Komfort pobytu w takich pomieszczeniach jest nieporównywalnie wyższy – powietrze jest czystsze i świeższe, przez co nie występują problemy z oddychaniem. Do ozonowania wykorzystywana jest woda wymieszana z ozonem.

Ozonowanie jest najskuteczniejszą i najsilniejszą metodą usuwania nieprzyjemnych zapachów, dlatego należy ją stosować w pomieszczeniach:
– w których był pożar (ozonowanie usuwa zapach dymu i spalenizny)
– w których wystąpiła powódź (dzięki ozonowaniu możliwe jest usunięcie zapachu stęchlizny i pleśni, a także baterii)
– w których przebywają zwierzęta (charakterystyczny zapach psów, kotów i innych zwierząt może skutecznie usunąć ozonowanie)
– palarniach (ozonowanie jest doskonałą bronią na walkę z zapachem dymu papierosowego)
– w których występuje podniesione ryzyka zagrożenia bakteryjnego i wirusowego

Kompleksowo wykonujemy ozonowanie, dbając o odpowiednie przygotowanie przygotowanie pomieszczeń i samochodów, przeprowadzenie czynności ozonowania, a następnie wywietrzenie z pozostałości ozonu.