Czyste, wypolerowane i odpowiednie zakonserwowane samochody i motocykle to nie tylko większy prestiż, ale również przedłużenie żywotności takich maszyn. Od teraz nie muszą Państwo samodzielnie zajmować się myciem karoserii samochodów, motocykli i pozostałych maszyn. Parowa myjnia mobilna to wygodne, dokładne i bezpieczne czyszczenie każdego rodzaju pojazdu. Oferujemy szeroki zakres usług mycia pojazdów, na miejscu u Klienta.

Korzystając z naszej oferty, zyskują Państwo:

– Oszczędność czasu – nie ma potrzeby jechać na myjnię i czekać w kolejce na wykonanie usługi. Samochody, motocykle i inne maszyny czyścimy u Państwa, dojeżdżając w każde miejsce wraz z niezbędnym wyposażeniem.

– Dokładność czyszczenia – mobilna myjnia parowa zapewnia taką samą dokładność czyszczenia, jak mycie pojazdów w stacjonarnych myjniach.

– Bezpieczeństwo – działanie pary jest bezpieczne dla karoserii i lakieru. W odróżnieniu od innych środków chemicznych – szamponów i piany aktywnej, para nie zawiera żadnych substancji, mogących zarysować lub odbarwić powłokę lakieru.

Mobilna myjnia parowa została stworzona dla:

– Właścicieli prywatnych pojazdów, którzy chcą je szybko, dokładnie i w dobrej cenie wyczyścić

– Firm, które chcą zaoszczędzić czas i zlecić mycie maszyn i samochodów na terenie swojego parkingu / placu

– Kolekcjonerów zabytkowych samochodów i motocykli, którzy szukają bezpiecznej i dokładnej metody czyszczenia pojazdów