Pranie dywanów

Dywany i wykładziny stanowią nieodłączny element wyposażenia mieszkań, domów i biur. Poddawane bardzo intensywnemu użytkowaniu, szybko mogą nosić ślady zabrudzenia, negatywnie wpływające na ich wygląd. Dla zapewnienia najwyższych walorów użytkowych pomieszczenia, poprawy estetyki dywanów i wykładzin oraz przedłużenia im życia, zachęcamy do skorzystania z naszych usług na pranie dywanów.

Dywany i wykładziny pierzemy przy pomocy nowoczesnych, profesjonalnych odkurzaczy wodno parowych. Jest to skuteczna, a zarazem bardzo bezpieczna metoda prania, która może być stosowana do wszystkich rodzajów dywanów. W początkowej fazie czyszczenia, dywany są dokładnie odkurzane na sucho. Pozwala to usunąć luźne cząsteczki zanieczyszczeń, takie jak kurz, piasek, włosy, sierść i inne. Następnym etapem jest pranie parowe. Gorąca para prowadzi do odklejenia brudu oblepiającego włókna, który następnie zostaje wciągnięty do zbiornika urządzenia. Pranie parowe jest bezpieczne tak dla dywanu, jak i otoczenia. W czasie tej czynności pył i brud nie jest wzbijany w powietrze i nie osiada na meblach i innych przedmiotach.

Regularnie wykonywane pranie dywanów sprawia, że są one puszyste, miłe w dotyku i niezmiennie czyste, zachęcając do chodzenia boso i pozytywnie wpływając na wygląd pomieszczeń.