Pranie tapicerek

Czysta i zadbana tapicera to nie tylko ładniejsze wnętrze, ale również ochrona przed roztoczami, kurzem i alergenami. Regularne czyszczenie tapicerki meblowej, samochodowej oraz dywanów i wykładzin powinno stać się nawykiem każdego, kto ma na uwadze komfortowe i bezpieczne wnętrza.
Z naszą pomocą, pomocą profesjonalnie wyczyszczą Państwo każdy rodzaj tapicerki. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wysokiej jakości urządzenia czyszczące oraz korzystamy z najlepszych środków do prania. To wszystko gwarantuje, że nasze usługi wyróżniają się wysoką skutecznością i konkurencyjnymi cenami. W zależności od zamówienia, pranie tapicerki możemy wykonać na miejscu u klienta, lub zabrać dywan do naszej firmy, gdzie zostanie poddany specjalistycznym zabiegom czyszczącym.

Dlaczego powierzyć pranie tapicerki nam, a nie zajmować się tym na własną rękę? Czyszczenie tapicerek jest zadaniem wymagającym wiedzy, doświadczenia i zastosowania odpowiednich środków czyszczących. Samodzielnie czyszczenie przy pomocy ogólno dostępnych preparatów i szczotek ręcznych nigdy nie będzie tak samo skuteczne, jak profesjonalne pranie.

Zalety prania tapicerki w naszej firmie :

– Stosowanie skutecznych środków czyszczących. Bezlitosnych dla brudu i bakterii , a bezpiecznych dla ludzi, zwierząt, roślin oraz materiału obicia;

– Szybkość i terminowość. Działamy wg z góry określonego harmonogramu prac, mając na uwadze dostosowanie naszych usług do Państwa potrzeb. Jesteśmy elastyczny w planowaniu zamówień, dlatego nasi Klienci zawsze otrzymują dogodne terminy prania.

– Konkurencyjność cenowa. Wiemy jakich metod używać do prania tapicerki, aby było to wykonane szybko i dokładnie. Sprawnie czyszcząc wszystkie rodzaje tapicerek, ograniczamy koszty naszych usług, tym samym oferując Państwu niższe ceny.

– Dokładne pranie. Prane przez nas tapicerki i dywany są dokładnie i starannie czyszczone ze wszelkich możliwych zabrudzeń i zanieczyszczeń stałych. Każdy centymetr kwadratowy jest poddawany wieloetapowemu czyszczeniu, którego efektem jest tapicerka wyglądająca jak nowa.