Pranie wodne / wet cleaning

Gorąco witamy na firmowej stronie gdyńskiej pralni PARA.

Nasza szeroka i bogata oferta skierowana jest do wszystkich klientów, którzy przykładają szczególną wagę do profesjonalnej i szybkiej obsługi. Nowoczesne wyposażenie, najlepsze na rynku środki piorące oraz najważniejsza rzecz – wykwalifikowany personel, pozwalają nam zaoferować doskonałe efekty prania w bardzo atrakcyjnej cenie.

W naszej pracy kierujemy się dewizą – ”pralnia PARA pracuje dla Ciebie zawsze pełną parą”. Świadczymy kompleksowe usługi pralnicze dla klientów indywidualnych, gospodarstw domowych, jak również firm i instytucji. Oferujemy pranie wodne oraz chemiczne z gwarancją pełnej satysfakcji klienta. Atrakcyjne promocje, rabaty oraz ciekawe bonusy ­ to wszystko czeka na Państwa w gdyńskiej pralni PARA.

Pokaż się z dobrej strony!

Nienagannie czysta odzież firmowa to gwarancja dobrego wizerunku.Odzież firmowa, robocza, a także dodatki i akcesoria do niej – to nieodłączny element prawie każdej branży. Korzystają z niej restauracje, hotele, firmy budowlane i motoryzacyjne, ekipy instalatorskie, oraz wiele innych przedsiębiorstw. Prawidłowo zaprojektowana i dopasowana do pracowników odzież, odgrywa istotną rolę w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy.
Aby dopełnić całości dobrego wyglądu, odzież pracowników zawsze powinna być czysta, świeża i wyprasowana. Sprawimy że taka będzie!

Pralnia PARA jest miejscem, w którym nie tylko ubrania odzyskają swój kolor i czystość.
Zajmujemy się praniem odzieży roboczej, firmowej, a także pościeli, obrusów, ręczników i wszelkich innych tekstyliów.

Do kogo kierowane są usługi?

Adresatami usług Pralni PARA są wszystkie firmy, które na co dzień korzystają z odzieży służbowej, obrusami i pościelami. Są to restauracje, kawiarnie, puby, sklepy i hurtownie
spożywcze, firmy cateringowe, hotele i pensjonaty, schroniska turystyczne, sanatoria, domy opieki , szkoły i przedszkola, a także pozostałe firmy, które wyposażyły pracowników w ubrania firmowe.
Każdego klienta traktujemy indywidualnie, szczegółowo analizując jego potrzeby i oczekiwania.
Dzięki starannej analizie, każdemu możemy zaoferować idealny zestaw usług, obejmujący nie tylko usługi pralnicze, ale także prasowanie, maglowanie i drobne usługi krawieckie.

Jak realizujemy usługi?

Usługi oferowane przez Pralnię PARA są wykonywane terminowo, dokładnie i profesjonalnie.
Korzystamy wyłącznie z urządzeń renomowanych producentów, gwarantujących skuteczność prania i bezpieczeństwo czyszczonych produktów. Używane przez nas środki piorące są znane i
cenione na całym świecie – należą do jednych z najskuteczniejszych i najbezpieczniejszych na rynku.

Odbiór i dowóz zleceń

Zlecenia odbieramy i dostarczamy bezpośrednio od i do Klientów samochodem firmowym. Odbiór i dowóz odbywa się w określone dni tygodnia o ustalonych godzinach. Umożliwiamy również
samodzielne dostarczenie i odebranie rzeczy do prania, poprzez znakomicie rozwiniętą sieć punktów zdawczo-odbiorczych.

Co znajduje się w ofercie pralni

Swoim klientom oferujemy szeroką gamę usług pralniczych, w której można znaleźć:
· Czyszczenie chemiczne odzieży
· Czyszczenie chemiczne odzieży roboczej
· Pranie wodne odzieży, pościeli ,kołder , poduszek  itp.
· Pranie pierza i puchu
· Magiel z krochmalem (obrusy, pościele, itp.)
· Magiel bez krochmalu
· Prasowanie odzieży
· Czyszczenie skór
· Czyszczenie dywanów
· Obsługa firm – odbiór i dowóz prania firmowym transportem
· Czyszczenie oraz pielęgnacja tapicerek
· Usługi renowacji tapicerek skórzanych
· Usługi sprzątania i dezynfekcji

Co zyskasz współpracując z nami

Współpraca z Pralnią PARA to cały szereg zalet i korzyści. Do największych można zaliczyć:

Wygoda

Materiał do prania odbieramy bezpośrednio od klienta transportem firmowym.
Wykonane zlecenie dostarczamy w podobny sposób. Takie rozwiązanie to nie tylko oszczędność czasu i kosztów, ale także możliwość szybkiego reagowania na zwiększone lub  zmniejszone potrzeby klientów.

Oszczędność 

Stała współpraca z Pralnią PARA to ciekawe promocje, oraz szansa uzyskania korzystnych rabatów, ulg i zniżek. Premiujemy lojalnych klientów, przygotowując dla nich atrakcyjne oferty współpracy.

Pewność czystości 

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala wywiązać się nam z każdego powierzonego zadania. Doskonale znamy wszystkie techniki pralnicze. Dysponujemy  rozbudowanym zapleczem technicznym oraz mamy dostęp do specjalistycznych środków piorących. Posiadając takie atuty, żadne plamy z nami nie wygrają.

Wysoka jakość 

Każde zlecenie jest dla nas tak samo ważne. Do każdego z nich podchodzimy z tak samo dużym zaangażowaniem. Odpowiedni dobór technologii prania, środków czyszczących i skuteczna konserwacja. Traktowane w taki sposób ubrania, obrusy i pościel dłużej zachowują fason, dobrą jakość i znakomity wygląd, tworząc tym samym profesjonalny image Twojej firmy.

 

Jak rozpocząć współpracę

Z przyjemnością przygotujemy i przedstawimy ofertę dla Państwa firmy. W tym celu prosimy o kontakt z naszym działem handlowym,  który po uzyskaniu potrzebnych informacji, sporządzi dla Państwa propozycję współpracy.

GWARANTUJEMY JAKOŚĆ I TERMINOWOŚĆ NA KTÓRĄ ZASŁUGUJESZ !