Czyszczenie skór

Czyszczenie i pielęgnacja skóry.

Skórzane obicia mebli i skórzana tapicerka samochodowa to synonim luksusu i dobrego smaku. Skóra jako materiał wymagający, potrzebujący starannej pielęgnacji, powinna być czyszczona tylko przez profesjonalistów. Oferujemy Państwu usługę czyszczenia i pielęgnacji tapicerki skórzanej, zarówno na meblach jak i samochodowej.
W swojej pracy wykorzystujemy tylko sprawdzone i bezpieczne techniki czyszczenia. Są one gwarantem uzyskania nieskazitelnej czystości każdego gatunku skóry i jej pięknego wyglądu. Czyszczenie skórzanych tapicerek polecamy zarówno osobom prywatnym, jak i firmom oraz instytucjom. Dysponując właściwymi technologiami czyszczenia, każdy rodzaj skóry może dzięki nam odzyskać dawny wygląd, zapewniając dalsze wieloletnie użytkowanie.

Dlaczego należy profesjonalnie czyścić i pielęgnować skórę?

– Skóra, podobnie jak każdy inny materiał, może ulegać zabrudzeniom. Brud nie tylko pogarsza estetykę tapicerki, ale również wzmagając ścieranie, przyczyna się do jej szybszego niszczenia.

– Regularnie czyszczona skóra odzyskuje swój połysk i blask, a także zachowuje elastyczność, nawet w czasie intensywnego użytkowania. Efekt ten można uzyskać tylko wtedy, kiedy stosowane są odpowiednio dobrane metody i środki pielęgnacyjne.

– Profesjonalna pielęgnacja skórzanej tapicerski zwiększa wartość mebli lub samochodu. Zadbana skóra może służyć przez dziesięciolecia, nie nosząc przy tym żadnych śladów użytkowania.

Jeżeli są Państwo zainteresowani wyczyszczeniem skórzanej tapicerki w fotelach, sofach, pufach lub w samochodzie, zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Stawiając na fachowość i doświadczenie, otrzymują Państwo pewność właściwie wykonanego zlecenia.

Renowacja tapicerki skórzanej , malowanie skóry -zmiana koloru , naprawa przetarć , dziur.

Skóra – jeden z najbardziej cenionych materiałów naturalnych, wykorzystywanych do produkcji obuwia, torebek, portfeli , pasków wszelkiego rodzaju obić. Wraz z codziennym użytkowaniem ,  skóra stopniowo traci swój elegancki wygląd i jest narażona na liczne uszkodzenia mechaniczne. Starta i popękana powierzchnia, uszkodzone krawędzie, a w końcu dziury.
Na szczęście, takie uszkodzenia nie muszą oznaczać końca użytkowania skórzanego przedmiotu. Z naszą pomocą mogą Państwo profesjonalnie odnowić każdy skórzany przedmiot i tapicerkę ze skóry.

Oferujemy:
– Renowację tapicerek skórzanych – samochodowych i meblowych
– Malowanie i zmianę koloru skóry
– Usuwanie dziur
– Renowację galanterii skórzanej (torebki, portfele, paski itp.)
– Zmianę koloru obuwia skórzanego
– I wiele więcej!

Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie oceny uszkodzeń i dostępnych metod naprawy